O nás

Vítáme Vás v našem e-shopu VIPčísla.cz, kde můžete zakoupit na anonymních předplacených kartách VIP zlatá čísla všech hlavních mobilních operátorů, tj. O2 Czech Republic, Vodafone a T-Mobile. Jsme jedničkou v prodeji luxusních zlatých telefonních čísel na tuzemském trhu. Máme pro Vás připraven největší výběr VIP platinových a zlatých čísel v ČR. Valná většina zde vystavených telefonních čísel je součástí naší unikátní sbírky zlatých čísel, kterou neustále rozšiřujeme o nové "kousky".

Všechna naše zlatá čísla jsou vybírána dle nejpřísnějších kritérií, aby splnila představy i těch nejnáročnějších zákazníků. Nabídka je průběžně doplňována o nová luxusní čísla. Pokud jste přesto nenalezli číslo dle Vašich požadavků, zavolejte nebo napište a zkusíme jej pro Vás obstarat. Pokud chcete být pravidelně informováni o nových VIP zlatých číslech v naší nabídce a dalších zajímavostech ze světa čísel a mobilních operátorů, zaregistrujte se na našich Facebookových stránkách

Veškerá zde nabízená VIP zlatá čísla jsou nová, nepoužitá. Každé naše zlaté číslo je vždy na anonymní předplacené kartě s kompletní dokumentací a můžete jej tedy kdykoliv převést na paušál nebo k jinému operátorovi.

www.ZlataCisla.cz
- největší výběr zlatých čísel
www.LuxusniCislo.cz - luxusní zlatá čísla, která jinde neseženete
www.LevnaCisla.cz - zlatá čísla za nejnižší ceny

 

Proč koupit VIP zlaté číslo?

VIP zlaté číslo - originální a luxusní dárek k narozeninám, Vánocům nebo jiným příležitostem.

VIP zlaté číslo - zvýrazní image Vaší firmy mezi zákazníky a je jedno, jestli jste např. pizzerie, autosalon, realitní kancelář nebo velká developerská firma.

VIP zlaté číslo - zásadním způsobem zvýší efektivitu Vašich finančních prostředků vložených do marketingu a reklamy. O úspěchu v dnešní době rozhoduje i taková maličkost, zda si zákazník vaše číslo pamatuje a ihned vás kontaktuje nebo naopak musí shánět telefonní číslo Vaší firmy v telefonním seznamu, na internetu apod., kde jej s velkou pravděpodobností osloví se svou nabídkou konkurence.

VIP zlaté číslo - investice, která zhodnotí Vaše peníze v průběhu času.

Položky označené * jsou povinné

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo sháníte VIP zlaté číslo nebo jiné speciální telefonní číslo, které není v nabídce, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na níže uvedených telefonních číslech či e-mailu.
Položky označené * jsou povinné.