Vše o nákupu

Jak nakupovat | Způsoby platby | Dodací a dopravní podmínky Podmínky užití webu | Obchodní podmínky | Reklamace vad zboží a služeb Protokol o uplatnění práv z vadného plnění Zásady zpracování osobních údajů


Nakupování v našem internetovém obchodě je jednoduché, přesto Vám zde předkládáme zjednodušený návod, jak při nákupu postupovat.


Vybrat zboží můžete několika způsoby:


Fulltextem - název zboží zadejte do políčka vyhledávání v pravém horním rohu a stiskněte tlačítko s lupou nebo zmáčknete ENTER - požadovaný produkt bude vyhledán pomocí fulltextového vyhledávání.

Podle typu produktu - výběrem v levém menu nebo při kliknutí na tlačítko domů na středovém pásu s nabídkou produktů.

Nejste si jistí vhodnou volbou telefonního čísla nebo nevíte jak zboží objednat? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky - poradíme Vám.


Detailní informace o zboží


Po kliknutí na název zboží nebo tlačítko "Více informací" se dostanete na stránku zvoleného čísla, kde se dozvíte podrobné informace - cenu, dobu dodání, související produkty atd.


Vložení zboží do nákupního kufříku a změna počtu kusů


Pokud chcete vybrané zboží koupit, klikněte na tlačítko "Objednat číslo". Otevře se kufřík s přehledem objednaného zboží (název zboží, množství, cena) a formulářem, který je potřeba vyplnit pro úspěšné dokončení Vašeho nákupu. Pokud si přejete zakoupit více kusů od Vámi zvoleného zboží, vyberte v rámečku "Ks" Vámi požadovaný počet kusů. Zboží se do kufříku automaticky vloží a přepočítá se cena.


Přidání dalšího zboží do nákupního kufříku


V případě, že chcete do Vašeho nákupního kufříku přidat další zboží, pokračujte stejně jako v bodu 3, tedy vyberete zboží, kliknete na "Více informací", kliknete na tlačítko "Objednat číslo". V průběhu nakupování můžete kdykoli zobrazit obsah vašeho nákupního kufříku pomocí odkazu "Přejít do kufříku" (v horní části stránky uprostřed). Zboží vložené v kufříku ještě neznamená nákup, ten proběhne až po vyplnění a odeslání objednávkového formuláře.


Odstranění zboží z nákupního kufříku


Pokud chcete některé zboží z nákupního kufříku odstranit, stačí stisknout ikonu křížku u dané položky a zboží se z kufříku odstraní.


Odeslání objednávky


Pozorně vyplňte své kontaktní údaje, zkontrolujte si, zda-li odpovídá produkt, množství a cena Vámi vybraného zboží a zda-li jste zadali platný e-mail a telefonní číslo pro kontakt s Vámi. V dolní části formuláře zvolte způsob dopravy a platby.

Poté klikněte na tlačítko "Odeslat objednávku".

V případě, že jsou všechny údaje vyplněny správně, bude objednávka odeslána.

Odesláním objednávky uzavíráte kupní smlouvu a  zároveň stvrzujete, že jste seznámeni s obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasíte.


Potvrzení objednávky


Potvrzení Vaší objednávky s její kompletní rekapitulací vám bude zasláno na e-mailovou adresu, kterou jste zadali v objednávkovém formuláři. Pokud naleznete jakoukoli nesrovnalost, obratem nás informujte. Budeme tak schopni před odesláním Vaši objednávku opravit.
 

ZPŮSOBY PLATBY

Bankovní převod


Platbu je vždy nutné uskutečnit po dokončení objednávky bankovním převodem na náš účet. Po odeslání objednávky se zobrazí údaje potřebné pro převod peněz - částka, číslo našeho účtu, variabilní symbol. Tyto informace Vám budou zároveň zaslány v potvrzení objednávky na Váš e-mail. Po provedení platby nám jsou peníze na účet připsány obvykle během 1 - 2 pracovních dní.

č.ú. 811 111 118 / 2010 Fio banka, a.s.
č.ú. 811 111 118 / 0100 KB, a.s.
č.ú. 811 111 118 / 0300 ČSOB, a.s.
 

DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY

Česká pošta


Zboží doručuje Česká pošta, s.p. 
Zásilka je vždy odeslána jako cenné psaní pojištěné až do výše 1 miliónu Kč.

Cena zásilky je kalkulována dle pojištěné hodnoty zboží:
do 25.000 Kč - přepravné 242 Kč
25.001 Kč - 250.000 Kč - přepravné 363 Kč
250.001 Kč a více - přepravné 605 Kč 
Všechny uvedené ceny jsou vč. DPH.

Doba doručení je 1 - 2 pracovní dny. Pokud nebudete zastiženi na doručovací adrese, obdržíte od České pošty, s.p. oznámení o uložené zásilce. Zásilka bude na poště uložena 15 dní. Pokud není zásilka vyzvednuta, vrací se po 15ti dnech zpátky k nám. Za opětovné zaslání účtujeme původní výši poštovného.

O odeslání zásilky Vás budeme informovat SMS nebo e-mailem, ve kterém najdete odkaz na sledování Vaší zásilky.


Osobní převzetí ve Svitavách


Je možné také osobní převzetí ve Svitavách, a to pouze v předem domluvený termín. Poplatek za osobní převzetí je 363 Kč vč. DPH. I při osobním převzetí je nutná úhrada předem na náš bankovní účet.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Na naší infolince jsme připraveni Vám pomoci s výběrem VIP zlatého čísla a realizací nákupu každý pracovní den od 7:30 do 22:00 hod.

E-mail: info@vipcisla.cz
Tel.: 602 601 602

Položky označené * jsou povinné

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo sháníte VIP zlaté číslo nebo jiné speciální telefonní číslo, které není v nabídce, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na níže uvedených telefonních číslech či e-mailu.
Položky označené * jsou povinné.